Klaasi liimkinnitused nakketugevuse mõjul

Loeng
14:00 - 15:00, ruum NRG-226

Ettekandes annab Nicklisch ülevaate rahvusvahelisest teadustööst, mis uurib uudset raskustkandvat puidu-klaasi ühendit. Taolised liimkinnitustega hübriidelemendid võimaldavad tõsta individuaalsete materjalide struktuurset tugevust.

Täpsemalt saate lugeda SIIT.

Felix Nicklisch

Dresdeni Tehnikaülikooli teadustöö assistent

Felix Nicklisch’il on magistrikraad ehitustehnikas ja ta töötab hetkel teadlaste meeskonnas leidmaks innovatiivseid lahendusi klaasi kinnitamiseks.

Enne Dresdeni Tehnikaülikooliga liitumist töötas ta ehitustehnika insenerina Ehituskonstruktsiooni Instituudis, kus ta spetsialiseerus oma uurimistöös klaasi liimkinnitusele ja klaasi kasutusele hoonetes. Felix on ka saksakeelse klaasi kujundamise käsiraamatu kaasautor.

Hetkel annab ta Dresdeni Tehnikaülikooli tudengitele nii magistri- kui ka täiendõppe kursusi klaasi kasutuse alal. Ta on seotud suure rahvusvahelise teadustööga, mis uurib uudset raskustkandvat puidu-klaasi ühendit. Taolised liimkinnitustega hübriidelemendid võimaldavad tõsta individuaalsete materjalide strukturaalset tugevust. Tema peamine eesmärk on uurida liimühenduste pikaajalist käitumist.

Registreerimine

Registreerumine on lõppenud.